Kullanım Şartları

 

  • Site kullanıcıları, aşağıda belirtilen kuralları kabul ettiklerini siteye girdikleri ve kullanıma başladıkları andan itibaren kabul, beyan ve taahhüt etmiş olurlar.
  • Traverten.net web sitesinin tüm hakları Delta Granit Mermer İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti.'ye aittir. Bu web sitesinde yapılan yayın ve bu yayının içeriği Delta Granit Mermer İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti.'nin izni olmadan hiçbir surette kullanılamaz, kopyalanamaz veya dağıtılamaz. Herhangi bir formatta başka bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.
  • Bu bölümde belirtilen şartların okunmamış olmasından veya okunmuş olup da söz konusu şartlara aykırı davranılmış olmasından doğacak her türlü maddi ve manevi zararlardan, Delta Granit Mermer İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti.'nin veya traverten.net web sitesindeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının ya da bunların yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Site kullanıcıları, traverten.net web sitesinde yer alan bilgi, yorum veya şekil ve değerlerin kullanılması nedeniyle doğabilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan Delta Granit Mermer İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti.'nin hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
  • Delta Granit Mermer İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti. burada yazılı hüküm ve şartları istediği zaman önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme hakkını haizdir.
  • Site yayınında meydana gelebilecek kesintiler veya içeriğindeki her türlü hata nedeniyle, meydana gelebilecek zararlardan Delta Granit Mermer İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti. hiç bir surette sorumlu değildir.
  • Traverten.net web sitesinde yer alan her türlü materyal ve içerik ile ilgili fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali sonucunu doğuracak fiiller nedeniyle her türlü hukuki ve cezai  sorumluluktan hakkın ihlaline neden olan kullanıcı sorumludur.